VIVO! Krosno uczciło Światowy Tydzień Karmienia Piersią w gronie ponad 80 mam i ich pociech. 1 sierpnia w Centrum Handlowym w ramach Kampanii Karmienia Piersią zgromadzone mamy wzięły udział w warsztatach tematycznych oraz wyjątkowej sesji fotograficznej ze swoimi maluszkami. Wydarzenie okazało się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz wysłuchania cennych wskazówek.
W ubiegły czwartek w VIVO! Krosno celebrowano wyjątkowe święto - Światowy Tydzień Karmienia Piersią. W przyjaznej przestrzeni i rodzinnej atmosferze podejmowano tematy bliskie wszystkim rodzicielkom.

Dzień Karmienia Piersią w VIVO! Krosno

Uczestniczki przedsięwzięcia wysłuchały także porad dotyczących powrotu do pracy, odstawienia maluchów od piersi oraz zmian fizjologicznych po porodzie.

Dzień Karmienia Piersią w VIVO! Krosno

Nie zabrakło również spotkania z brafitterką, która pokazała paniom, jak dopasować odpowiednią bieliznę. Ponadto mamy, które odwiedziły obiekt ze swoimi dziećmi wzięły udział w sesji zdjęciowej wykonanej przez profesjonalne studio fotograficzne EveArt we współpracy z twórcami blogów "Kraina Bliskości" i "Przepis Mamy".

Dzień Karmienia Piersią w VIVO! Krosno

- Włączając się w Kampanię Karmienia Piersią pragnęliśmy wyrazić nasze poparcie dla mam karmiących publicznie oraz uświadomić kobiety, że przestrzeń VIVO! Krosno jest dla nich zawsze otwarta. Frekwencja podczas ubiegłotygodniowego wydarzenia przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W Centrum Handlowym gościliśmy ponad 80 mam, które wraz z dziećmi uczestniczyły w przygotowanych na tę okazję atrakcjach. Najlepszym podsumowaniem wydarzenia były dla nas uśmiechy na twarzach mam i dzieci - powiedziała Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.