W Łączkach Jagiellońskich odbył się Turniej Drwala. Reprezentanci dziewięciu miejscowości z gminy Wojaszówka rywalizowali w trzech konkurencjach.
"Rzut metrówką", "Wieża Eiffla" i "Ciągnięcie kloca" to konkurencje z którymi mierzyli się reprezentanci dziewięciu miejscowości z gminy Wojaszówka podczas imprezy pod nazwą Turniej Drwala. To była jej czwarta edycja. Zawody odbyły się w sobotę 24 sierpnia w Łączkach Jagiellońskich. Poza konkurencją rywalizowali także z konkurencją "Rąbanka na czas".

Turniej Drwala w Łączkach Jagiellońskich

Po podliczeniu punktów zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Bratkówki, przed reprezentantami Wojkówki i Łączek Jagiellońskich.
1. Bratkówka
2. Wojkówka
3. Łączki Jagiellońskie
4. Wojaszówka
5. Przybówka
6. Bajdy
7. Ustrobna
8. Łęki Strzyżowskie
9. Odrzykoń

Turniej Drwala w Łączkach Jagiellońskich

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu ogrodniczego a także pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju:

~In vino veritas

28-08-2019 08:27 6 75

Vivat WÓJT Waszmość Sławomir Stefański vivat, vivat. Fajno impra !!!. Takie małe alo, rąbanego nie stawia się na paletach a siekiery oprócz nowoczesnych powinny być te stare kute i klepane przez kowala. A może tak na przyszły rok pokaz siekier !!!. Wyrazy uznania dla organizatorów.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.