Szkoła Podstawowa w Dukli wzięła udział w ósmym Narodowym Czytaniu pod patronatem Pary Prezydenckiej Rzeczypospolitej Polskiej.
W wydarzeniu wzięli w niej udział: Łukasz Piróg - zastępca burmistrza Dukli, Andrzej Krężałek - przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego, Stanisław Fornal - zastępca dyrektora SP w Dukli, Barbara Pudło - pracownik Urzędu Miejskiego w Dukli, pwd. Justyna Zimny-Frużyńska z przedstawicielami 6 DH "Iskra" w Dukli, Monika Gondek-Jankowicz z Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie z siedzibą w Dukli, a przede wszystkim uczniowie szkoły i rodzice.

W Dukli czytano: "Dobrą Panią" Elizy Orzeszkowej, "Dym" Henryka Sienkiewicza i "Katarynkę" Bolesława Prusa i "Sachem" Henryka Sienkiewicza.

Organizatorkami wydarzenia były nauczycielki Szkoły Podstawowej w Dukli Józefa Winnicka-Sawczuk i Kamila Paszek-Czupińska. Przygotowały one specjalną pamiątkową pieczątkę, którą uczestnicy Narodowego Czytania przybijali na pocztówki.

~Yesss

12-09-2019 15:13 40 124

I po po co to?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.