Krośnieńscy policjanci zwyciężyli w Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych. Turniej zorganizowano na terenie obiektów strzelnicy myśliwskiej w Głogowie Małopolskim. Sportowa rywalizacja była okazją do wymiany doświadczeń ze strzelcami wywodzącymi się z różnych formacji mundurowych regionu.
W minionym tygodniu na terenie strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego „Bór” w Głogowie Małopolskim, odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych. Policjanci, żołnierze, strażacy, funkcjonariusze służby celnej oraz strażnicy więzienni rywalizowali o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Krośnieńscy policjanci

O sukcesie decydowały opanowanie i celne oko strzelca, ale również szybka reakcja i praca zespołowa. Zawodnicy oceniani byli w kategoriach indywidualnych oraz klasyfikacji zespołowej. Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się krośnieńscy policjanci - asp. sztab. Łukasz Dębiczak, natomiast wśród kobiet tryumfowała asp. Beata Raus.

Krośnieńscy policjanci

W kategorii zespołowej, na pierwszym stopniu podium stanęła drużyna funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KMP w Krośnie, w skład której weszli: kom. Wiktor Urban, podkom. Dariusz Pasterczyk i asp. sztab. Łukasz Dębiczak.

Krośnieńscy policjanci

Na dalszych miejscach uplasowali się funkcjonariusze z KWP w Rzeszowie oraz żołnierze z Wysokiej Głogowskiej.

~komisarz alex

30-09-2019 13:18 3 26

kompletnie nie przydatne umiejetnosci.co innego fotki super profeska.dziekujemy
Odpowiedz

~Dujufak?

19-09-2019 11:14 3 27

Bedom strzelać do suwerena, że nie przechodzi na przejściu dla pieszych? Do roboty niech się wezno.
Odpowiedz

~nickname

18-09-2019 07:49 6 28

Super
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.