To będzie trudny okres dla zmotoryzowanych.

Miejsce Piastowe

W związku z remontem mostu na Lubatówce w Rogach zamknięta dla ruchu jest droga powiatowa pomiędzy Iwoniczem i Rogami. Objazd możliwy jest drogami krajowymi nr 19 i 28 przez Miejsce Piastowe. Zakończenie remontu zaplanowano na koniec października 2020 roku.

Widacz

W środę i czwartek (9-10.10) w godzinach od 08:00 do 19:00 zamknięta będzie droga powiatowa od Widacza do Wróblika Królewskiego.

Targowiska

W najbliższy piątek, sobotę i poniedziałek (11-12.10 i 14.10) w godzinach od 08:00 do 19:00 zamknięta będzie droga powiatowa w Targowiskach (ul. Armii Krajowej) od skrzyżowania ulic Dębowej i Jana Pawła II do skrzyżowania ul. Armii Krajowej z ul. Piłsudskiego. W tych dniach wyznaczony zostanie objazd dla pojazdów do 3,5 ton od skrzyżowania na wysokości ul. Jana Pawła II z drogą powiatową do skrzyżowania z drogą powiatową za tartakiem.

Odrzykoń

15 października rozpocznie się budowa nowego mostu w miejscu starego na rzece Wisłok w Odrzykoniu (w pobliżu stadionu piłkarskiego). Droga powiatowa zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu (dojazd do posesji, punktów usługowo - handlowych i stadiony będzie umożliwiony). Utrudnienia drogowe w tym miejscu potrwają do końca października 2020 roku (w przypadku wcześniejszego zakończenia budowy droga zostanie odblokowana wcześniej).

Dojazd do Odrzykonia od strony Krosna będzie możliwy drogą wojewódzką 990, następnie drogą powiatową do Bratkówki i dalej do Odrzykonia. Dojazd z Odrzykonia do Krosna odbywał się będzie w kierunku odwrotnym.