W Krośnie otwarto gabinet oferujący terapię metodą dr. Rife’aprzy użyciu generatora plazmowego. Ten jedyny na świecie aparat emitujący fale plazmatyczne docierające nawet do układu nerwowego, daje możliwość chorym na boreliozę znacznej poprawy stanu zdrowia i powrotu do sprawności sprzed zakażenia.

Borelioza - czy stanie się chorobą XXI wieku?

Borelioza jest niebezpieczną, dokuczliwą, trudną do zdiagnozowania i trudną do leczenia chorobą odkleszczową. Chorzy na boreliozę, często zdesperowani brakiem efektów standardowej terapii antybiotykowej sięgają po naturalne sposoby leczenia, jak na przykład ziołolecznictwo czy biorezonans.

W Krośnie powstał właśnie gabinet oferujący możliwość skorzystania z terapii metodą dr. Rife’a z wykorzystaniem generatora fal plazmatycznych.

Sprytny mikrob

Choroby odkleszczowe, zwłaszcza borelioza, okazują się być dużo większym problemem, niż przez lata uważano. Rosnąca świadomość dotycząca tej choroby ma niebagatelny wpływ na wzrost ilości rozpoznań, sama choroba ma bowiem prawie 100 zidentyfikowanych objawów, które są często mylnie przypisywane innym schorzeniom, co skutkuje opóźnionym podjęciem leczenia.

Podczas badań kleszczy w 1980 roku, Willy Burgdorfer z Rocky Mountains Biological Laboratory w USA, odkrył w nich spiralne bakterie - krętki. Bakteria nazwana Borrelia burgdorferi od razu wzbudziła zainteresowanie naukowców. W kolejnych latach odkryto, że krętki Borrelii wyodrębniły się około 100 mln lat temu, a szereg jej genów wiąże się najprawdopodobniej z różnymi sposobami unikania ataków ze strony układu odpornościowego nosiciela, i że najbardziej spokrewnioną bakterią, choć wykazującą jedynie 40-procentowe podobieństwo, jest bakteria syfilisu. Dziś uważa się, że liczba szczepów na świecie jest zbliżona do 300, z czego około zaledwie 10% jest dobrze rozpoznanych.

Krętki boreliozy są prawdziwym unikatem w świecie znanych nauce krętków. Mają kilka form życiowych, które mogą przybierać zależnie od zidentyfikowanego zagrożenia. Mogą przybierać formę bakterii bez ściany komórkowej lub cysty. Potrafią też tworzyć biofilm, który powleka ich siedlisko sprawiając, że są "niewidoczne" dla limfocytów.

Metoda Doktora Rife’a

Royal Raymond Rife był genialnym amerykańskim wynalazcą, który w latach 30-tych XX wieku odkrył, że każdy mikroorganizm, jako że posiada masę, posiada również częstotliwość rezonansową. Skonstruował urządzenie unikalne na skalę światową, generujące fale elektromagnetyczne, które w efekcie zamienione zostają w fale plazmatyczne wprawiające w rezonans mikroorganizmy, powodując zniszczenie ich ściany komórkowej. Fale rezonansowe wytwarzane przez generator plazmy niszczą wyłącznie patogeny, bez szkodliwego oddziaływania na zdrowe tkanki człowieka. Rife odkrył, iż każdy gatunek życia posiada swój własny elektromagnetyczny "podpis", wzór oscylacji (M.O.R. śmiertelny współczynnik oscylacji) oparty na jego indywidualnej genetycznej fotokopii.


Dr Rife z Mikroskopem Uniwersalnym własnej konstrukcji (1929 r.) badający żywe wirusy podczas ich naturalnej aktywności

Rife w Krośnie

Leczenie boreliozy to proces uciążliwy i długotrwały - mówi terapeuta z Gabinetu Pro Rife, opiekun pacjenta. Pacjenci często zmagają się z nią latami. Często objawy pokrywają z objawami typowymi dla innych chorób, co utrudnia diagnozę. Pamiętać należy, że metoda Rife’a nie jest oficjalnie zatwierdzoną w Polsce metodą medycyny akademickiej. Nie ma też na celu zastąpienia standardowej metody antybiotykowej. Wykonywanie zaleceń lekarza prowadzącego powinno być priorytetem pacjenta. W naszym Gabinecie Pro RIFE terapia boreliozy metodą Rife'a opieramy się na filozofii łączenia wielu terapii wspomagających skuteczność zabiegów z użyciem Generatora fal plazmatycznych. Podczas sesji można poczytać książkę, posłuchać ulubionej muzyki uwalniając się od codziennego stresu czy zintegrować się z innymi pacjentami.

Generator plazmy w Gabinecie ProRife zaprogramowany został trzema programami dedykowanymi pod kątem wspierania terapii boreliozy. Programy w zakresie częstotliwości od 1 Hz do 900 kHz trwają od 2 do 4,5 godziny. Nie wszyscy jednak mogą skorzystać z terapii. Przeciwwskazaniem jest np. posiadanie w organizmie elementów ferrytowych, rozrusznika serca czy urządzeń neurostymulujących, stan świeżo po zawale lub operacji. O szczegółach pacjenci informowani są przed wizytą.Lokalizacja:
Gabinet ProRife terapia boreliozy metodą Rife’a
Krosno, ul. Łukasiewicza 49, II piętro (budynek MUSI)

Godziny otwarcia:
Pn-pt 09:00 - 17:00

Konsultacje i rejestracja telefoniczna:
Pn-pt 09:00 - 16:00
tel.: 698 943 358

Informacje o plazmoterapii prowadzonej metodą dr. Rife’a - wskazania i przeciwwskazania oraz informacja o możliwości nabycia zabiegów w pakiecie (cennik na stronie): www.prorife.pl


Artykuł sponsorowany