Jedenaście pucharów zdobytych przez zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin w Ostródzie.
W dniu 26 października w Ostródzie odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO POLISH OPEN zorganizowany przez Ostródzki Klub Kyokushin Karate. Zmagania 460 zawodników z 49 klubów obserwował gość specjalny z Japonii, shihan Katsuhito Gorai. Zawody w Ostródzie były nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski IKO.

karate krosno

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało, pod opieką sensei Adam Buczyńskiego, 12 zawodników, którzy łącznie wywalczyli jedenaście pucharów. Szczególne wyróżnienia dla zdobywców podwójnych trofeów (w kategorii kumite i kata): Oliwia Krupa i Jakub Prajsnar. W klasyfikacji drużynowej Krośnieński KKK zajął wysokie, szóste miejsce na 49 ekip z Białorusi, Niemiec, Ukrainy, Rosji i Polski.

karate Krosno

W Turnieju startowali również Karol Pikuła i Karol Paradysz.

W tym roku krośnieńskich karateków czeka jeszcze zgrupowanie szkoleniowe w Ośrodku Maraton w Lubeni oraz zawody w Biłgoraju, MP w Makowie Mazowieckim, MŚ w Japonii, PE w Białorusi i PP we Włocławku.

~Sosai

06-11-2019 08:39 6 70

Kolejny już w tym roku, znaczący sukces Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Brawo dla Aleksa Łączaka, podwójnego Mistrza Polski, który w Ostródzie potwierdził swoją wysoką formę - oby w Japonii udało się wywalczyć miejsce medalowe - jemu i Oliwii Krupie. Ogromna szkoda, że spory walki są tak niedocenienie w rodzimym mieście. Powodzenia na japońskich matach!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.