28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 roku. W Krośnie ruszają przygotowania do finału, spotkanie organizacyjne w czwartek.
W czwartek 7 listopada w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (od godz. 16:00 do 19:00) odbędzie się spotkanie krośnieńskiego sztabu WOŚP. - Możecie przyjść na 3 godziny albo na 15 minut, możecie zostać  z nami w sztabie, albo tylko podzielić się fajnymi pomysłami. Grajmy razem - zachęca do wzięcia udziału w spotkaniu Krzysztof Urbanek, Szef Sztabu 28. Finału WOŚP w Krośnie.

- Możecie mnie pamiętać z poprzednich finałów, jako finałowego przebierańca. A miałem tych przebrań troszeczkę. W tym roku podjąłem się miłej, ale trudnej roli szefa Krośnieńskiego Sztabu WOŚP. Zbieram ekipę do działania. Zapraszam wszystkich, którzy chcą pracować w sztabie. Nie mamy jednak zbyt dużo czasu. Każdy z nas ma swoje obowiązki czy to szkolne, czy zawodowe, musimy się podzielić zadaniami i rzetelnie je wykonywać. Liczą się wszystkie ręce do pracy - dodaje Krzysztof Urbanek.

Wszyscy ci, którzy nie będą mogli wziąć udziału w spotkaniu mogą skontaktować się z krośnieńskim sztabem poprzez facebooka facebook.com/wospkrosno i pocztę e-mail: sztab@rckp.krosno.pl.