W miejscowości Cergowa (Gmina Dukla), na drodze krajowej nr 19, doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Zderzył się samochód osobowy z ciągnikiem siodłowym z naczepą, fragmenty osobówki uderzyły jeszcze w motocyklistkę.
Do zdarzenia doszło ok godz. 18:00. Wg relacji świadków zdarzenia wynika, że kierujący suzuki swift jadąc od strony Miejsca Piastowej w kierunku Dukli po wyjściu z lekkiego zakrętu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył bokiem w ciągnik siodłowy z naczepą.Siła uderzenia była tak duża, że osobówka wpadła do rowu a jej fragmenty wypadły na jezdnię uderzając w jadący w kierunku Dukli motocykl marki Suzuki. Na szczęście kierująca motocyklem zachowała zimną krew i zdążyła "położyć" maszynę co uchroniło ją przed poważnymi obrażeniami.

Kierujący osobówką został przewieziony na badania do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali specjalistycznej pomocy medycznej.

Dokładnie w tym samym miejscu 12 lipca zginął 23-letni kierowca Mazdy. O tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj. Droga na tym odcinku jest wyjątkowo śliska po opadach deszczu.