Fotorelacja z Iwonicza-Zdroju, gdzie w poniedziałek 11 listopada odbyły się gminne uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości w gminie Iwonicz-Zdrój rozpoczęły się w poniedziałek, 11 listopada o godzinie 14:00 mszą świętą w intencji Ojczyzny. Odprawił ją w kościele w Iwoniczu-Zdroju proboszcz ks. Bogdan Nitka. Podczas homilii wskazał on m.in. na wartości, jakimi powinniśmy się kierować w życiu społecznym, chcąc wzmacniać i utrwalać odzyskaną niepodległość.

Po mszy przedstawiciele władz samorządowych oraz lokalnych środowisk złożyli kwiaty pod Krzyżem Milenijnym. Okolicznościowe przemówienie wygłosił Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj.

Witold KocajBurmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj

Następnie uczestnicy uroczystości udali się do kina Wczasowicz, gdzie nastąpiła część artystyczna złożona z występu Gminnej Orkiestry Dętej oraz wokalnych popisów młodzieży zrzeszonej w Studiu Piosenki PRYM pod kierownictwem Ewy Staroń.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.