Zawodnicy Krośnieńskiego KKK wzięli udział w Turnieju w Biłgoraju i zgrupowaniu w Lubeni.
W dniu 10 listopada Tomaszowski Klub Kyokushin Karate zorganizował w Biłgoraju, Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin z Okazji Święta Niepodległości. Wystartowało 162 zawodników z 10 klubów.

Krośnieńskiego KKK

Krośnieński Klub Kyokushin Karate, pod opieką sensei Adama Buczyńskiego, reprezentowało dwunastu zawodników, którzy łącznie wywalczyli 12 pucharów. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Blanka Trybus, która dwukrotnie wchodziła na najwyższy stopień podium.

Z Klubu startowali również: Niepokój Wiktor, Szuber Ewa, Szuber Kamil, Adamiak Sandra i Paradysz Karol. Gratulacje dla wszystkich startujących.

karate Krosno

Ubiegły weekend był niezwykle pracowity dla Klubowiczów Krośnieńskiego KKK. W dniach od 9 do 11 listopada w Ośrodku "Maraton" w Lubeni odbyło się także coroczne zgrupowanie szkoleniowe zawodników i trenujących w Krośnieńskim Klubie Kyokushin Karate, do których dołączyli karatecy z Przeworskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

Zajęcia prowadzili shihan Roman Woźniak, sensei Dariusz Walas oraz sensei Ireneusz Kasza. Podczas wielogodzinnych treningów położono nacisk na doskonalenie elementów kumite indywidualnie i w parach, ćwiczenia na tarczach z użyciem hogo i łap trenera, piłek lekarskich i skakanek, szlifowano kata wymagane podczas zbliżających się zawodów, doskonalono kata z przygotowującymi się do grudniowego egzaminu.

Krośnieńskiego KKK

Wieczorna sauna łagodziła trudy sportowych zmagań. Tak intensywny, solidnie przepracowany weekend z pewnością wpłynie na wyniki zawodników podczas zbliżających się Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Makowie Mazowieckim oraz zbliżających się Mistrzostw w Japonii. Osoby podchodzące do grudniowego egzaminu na stopnie kyu i dan mają poczucie dobrze wykonanej pracy: łącznie prawie dwanaście godzin intensywnych treningów powinno przełożyć się na sportowe wyniki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.