19 grudnia VIVO! Krosno jako pierwsze Centrum Handlowe w regionie wprowadziło 19 grudnia swoją Kartę Podarunkową
Karta Podarunkowa jest kartą typu pre-paid wystawioną na okaziciela, która działa dokładnie tak samo, jak każda karta płatnicza. Umożliwia ona zakup towarów i usług w punktach handlowych znajdujących się na terenie VIVO! Krosno. Nie można jej używać poza terenem Centrum Handlowego oraz przy płatnościach online czy w bankomacie.

Kartę Podarunkową można zakupić za pomocą karty płatniczej w specjalnym Kartomacie zlokalizowanym w przy salonie YES Biżuteria (obok wejścia głównego do Centrum Handlowego) bądź poprzez stronę internetową: www.vivokrosno.flex-e-card.pl. Można zasilić ją kwotą od 50 zł do 1 000 zł, a przy zakupie nie ponosi się dodatkowych opłat i prowizji. Karta Podarunkowa jest ważna przez rok od jej załadowania.

- Cieszymy się, że jako pierwsze Centrum Handlowe w regionie wprowadziliśmy własną Kartę Podarunkową. Takie rozwiązanie z pewnością przyniesie wiele korzyści naszym klientom, z myślą o których zdecydowaliśmy się na ten krok. Tym bardziej, że zbliża się gorący okres przedświątecznych zakupów i wyboru odpowiednich prezentów. Karta Podarunkowa jest idealnym pomysłem na upominek, który pozwoli obdarowanej osobie na zakup wymarzonego, a co najważniejsze pożytecznego i trafionego artykułu - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.