Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak w Ustrobnej ford transit uderzył w betonowy przepust.
Do zdarzenia doszło przed godz. 3 w nocy z środę 25 grudnia na drodze wojewódzkiej 990 w Ustrobnej (gmina Wojaszówka).

Kierujący fordem transitem jadąc w kierunku Krosna na prostym odcinku drogi prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Samochód zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu gdzie uderzył w betonowy przepust i przewrócił się na bok.

wypadek w Ustrobnej
Ford po uderzeniu w przepust przewrócił się na bok

W wyniku zderzenia z trzech podróżujących samochodem osób jedna została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

~zrozum

27-12-2019 10:39 14 42

A może ludzie do domu wracali z pracy? Na Święta chcieli zdążyć, bo na Wigilię już się nie udało.... Do żony, do dzieci... Nie daleko. Godzina, dwie jazdy. Człowiek ryzykuje życie i zdrowie, żeby być w Święta w domu.... Szkoda, że tym razem się nie udało.
Kto kiedyś pracował w Wigilię i Boże Narodzenie, to potrafi to zrozumieć. Nie pochwalić, ale zrozumieć...
Odpowiedz

~sanchez

25-12-2019 18:10 14 50

asekuracyjnie zabrać prawko na rok.....będzie czas do przemyśleń ze jak sie jedzie z gęba na kierownicy ze zmęczenia to tożsame z pijakiem.No chyba ze po przebadaniu okaże się że dobrze pojedzony jechał.....W Rogach busem niedawno na przystanku zmęczony zabił ludzi,wiec litości być nie może
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.