W hali sportowo-widowiskowej MOSiR Krosno na balu studniówkowym bawili się uczniowie I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie.
W sobotę 8 lutego w hali sportowo-widowiskowej MOSiR Krosno przy ul. Bursaki, na balu studniówkowym, bawili się uczniowie I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie.

Ryszard Józefczyk i Ewa Jaklewicz
Dyrektor Ryszard Józefczyk i wicedyrektor Ewa Jaklewicz

Studniówka rozpoczęła się bardzo uroczyście, od powitania gości, wystąpienia dyrektora i przedstawiciela komitetu studniówkowego, życzeń oraz podziękowań dla dyrekcji, grona nauczycielskiego i pracowników szkoły.

- Życzę wam, żebyście wyszli w świat z jak najpiękniejszymi wspomnieniami tej nocy, fantastycznej nocy. Stanie się to za sprawą was samych, weźcie we władanie tę przestrzeń i bawcie się wspaniale - życzył dyrektor szkoły, Ryszard Józefczyk.

studniówka 2020 Kopernika

Sygnałem do rozpoczęcia zabawy studniówkowej był polonez pokazowy, a po nim pokazowy taniec i polonez, który zatańczyli uczniowie siedmiu klas z dyrekcją i nauczycielami.

studniówka 2020 Kopernika

Po części oficjalnej wszyscy udali się na ciepły posiłek, po którym wykonane zostały zdjęcia klasowe i rozpoczęła się szalona zabawa przy dźwiękach zespołu Groovinscy i DJ Capone.

studniówka 2020 Kopernika


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze studniówki "Kopernika":