Krośnieńscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o dokonanie trzech rozbojów na terenie Krosna. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
Po środowym rozboju dokonanym w sklepie przy ulicy Naftowej w Krośnie policjanci zorganizowali obławę, która doprowadziła do zatrzymania 21-latka.

- Mężczyzna został zarejestrowany przez system kamer monitoringu miejskiego. W rejon miejsca przestępstwa ściągnięto funkcjonariuszy, którzy przeczesywali ulice, klatki schodowe i osiedlowe zakamarki w poszukiwaniu sprawcy. W tym czasie policjanci operacyjni zbierali szczegółowe informacje, analizowali zachowanie sprawcy, ustalając potencjalne miejsca, gdzie może się ukrywać - relacjonuje asp. sztab. Paweł Buczyński, rzecznik krośnieńskiej policji.

Mężczyzna odpowiadający rysopisowi sprawcy rozboju został zauważony przez policjantów na ul. Tysiąclecia w Krośnie. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Krosna.

21-latek trafił przed oblicze prokuratora, po przesłuchaniu usłyszał zarzuty dokonania rozbojów na sklepy przy ulicy ul. Wolności, Bohaterów Westerplatte i Naftowej w Krośnie. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Udostępnij ten artykuł znajomym: