Krośnieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie.
Wczoraj (25.02) wieczorem, policjanci z wydziału prewencji krośnieńskiej jednostki patrolowali miasto. Po godz. 20, na ul. Żwirki i Wigury, mundurowi zauważyli kierującego suwem, który miał trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, którzy podjęli próbę zatrzymania kierowcy do kontroli. Jednak kierujący nie reagował na podawane sygnały do zatrzymania, łamiąc tym samym przepisy ruchu drogowego.

Ostatecznie funkcjonariusze zatrzymali pojazd na skrzyżowaniu ul. Składowej oraz ul. Podkarpackiej. Za kierownicą suwa siedział 45-letni krośnianin. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie.

O przyszłości pijanego kierowcy zadecyduje sąd. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

~dogs

02-03-2020 12:29 33 63

I dobrze zrobił, że uciekł. Co się będzie z nimi zadawał? A skąd wie, że oni szczepieni? A jak go użrom i co wtedy? No?
Odpowiedz

~armin

26-02-2020 15:49 38 70

Policja powinna ujawniać zdjęcie ryja takiego pijaczyny oraz jego dane osobowe. Pijaczków za kierownica nie powinno chronić żadne rodo. Dla przestepców nie ma ochrony.
Odpowiedz

~antypijak

26-02-2020 14:29 36 83

Naprawdę ci durni chłopy są nieodpowiedzialni, nie mają za grosz rozumu. Nie dość, że dostaną surowe kary, kupę wstydu i łażenie po sądach to nadal ryzykują. Przecież można zadzwonić po taxi z drugim kierowcą. Przyjadą we dwóch, auto zawiozą z pijakiem pod dom i wszystko jest OK. Ale który pijok tak myśli, kilka razy się udało to może dziś też?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.