1 września w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krośnie odbędzie się Giełda Pracy. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich osób bezrobotnych z regionu oraz osób niepełnosprawnych, które mają utrudniony dostęp do rynku pracy.
Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z ekspertami, skonsultować swoje CV oraz przejść rozmowę kwalifikacyjną.

Giełda Pracy organizowana jest przez firmę specjalizującą się w rekrutacjach i poszukiwaniach pracowników - Polski HR Search & Selection, należącą do Grupy Kapitałowej Loyd S.A., we współpracy ze Spółdzielnią Socjalną Giełda Pracy, która zajmuje się aktywizacją osób niepełnosprawnych i innych grup o utrudnionym dostępie do rynku pracy.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszukujących pracy, niezależnie od tego czy są zarejestrowani w UP czy nie. Będzie można porozmawiać z doświadczonymi konsultantami oraz rekruterami, przygotować się do poszukiwania pracy, złożyć swoje CV, a nawet odbyć rozmowę kwalifikacyjną. Obecnie szukamy pracowników w Krośnie m.in. do contact center. Ta praca wymaga przede wszystkim komunikatywności, więc mogą się o nią starać nawet kandydaci bez doświadczenia w tej branży. Szukamy głównie konsultantów, którzy potrafią efektywnie współpracować w grupie i wytrwale realizują cele osobiste. Szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie zasady równych szans i aktywizację grup społecznych o utrudnionym dostępie do rynku pracy. Zatrudnienie mogą u nas znaleźć osoby niepełnosprawne, kobiety i mężczyźni w wieku 50+, a także ucząca się młodzież - tłumaczy Barbara Kłębowska, Dyrektor Zarządzający Polski HR Search & Selection Sp. z o.o..

Centra usług funkcjonują na polskim rynku od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna wyrosły na istotną szansę dla osób, które chcą wystartować na rynku pracy lub wrócić do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie. - Szczególnie w przypadku osób niepełnosprawnych ważny jest komfort pracy biurowej. Otwarta przestrzeń i codzienny kontakt z ludźmi oraz elastyczne warunki zatrudnienia pozwalają na przełamywanie barier i zdobywanie doświadczenia - komentuje Karolina Serwańska, Prezes Spółdzielni Socjalnej Giełda Pracy.

Giełda Pracy - 1 września 2014 r.
Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
ul. Bieszczadzka 5, pokój 601, piętro 6

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.