5 marca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.
W spotkaniu z okazji Dnia Kobiet wzięły udział delegacje kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń działających na terenie gminy Chorkówka. Wśród gości nie zabrakło dyrektorek szkół, kierowniczek zespołów artystycznych, sołtysek i radnych.

występ dzieci z przedszkola
W części artystycznej wystąpili podopieczni Niepublicznego Przedszkola "Misiowo" z Chorkówki

Jednym z nielicznych mężczyzn na sali był Bogusław Pacek, kierownik z Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. - Dzień Kobiet to jest szczególne święto w tradycji mężczyzn. Kochamy kobiety, cenimy je za wszystko co robię dla nas. To święto jest dla naszych pań działających w różnych organizacjach, współpracujących z nami od wielu lat. W dniu dzisiejszym chcemy uhonorować ich pracę społeczną na rzecz upowszechniania kultury w naszej małej ojczyźnie - mówił.

Grzegorz Węgrzynowski wręcza kwiaty
Wójt Gminy Chorkówka Grzegorz Węgrzynowski wręczył kobietom kwiaty

W części artystycznej wystąpili podopieczni Niepublicznego Przedszkola "Misiowo" z Chorkówki, Damian Michniewski instruktor z GCKCiS oraz kabaret "Szara Eminencja".

Życzenia paniom złożył Wójt Gminy Chorkówka Grzegorz Węgrzynowski wraz z zastępcą Tomaszem Tłuściakiem i zastępcą przewodniczącego Rady Gminy Krzysztofem Markiewiczem. Panie zostały obdarowane kwiatami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.