Dzisiaj (30.08) przed godziną 02:00 doszło do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Kobylany (gmina Chorkówka). Poszkodowane zostały trzy osoby.
W nocy z piątku na sobotę przed godziną 02:00 doszło do dachowania Hondy Civic w Kobylanach. Jadący z górki od strony Chorkówki mieszkaniec powiatu jasielskiego stracił panowanie nad samochodem, a następnie uderzył w przydrożny mostek. W wyniku pędu jaki posiadał samochód auto zrobiło przewrót na dach, po czym wróciło na koła i zatrzymało się około 30 metrów niżej.

wypadek w Kobylanach

Podczas dachowania pasażerka siedząca z tyłu wypadła z pojazdu, uderzając głową o asfalt w wyniku czego straciła przytomność. Poszkodowana została także druga pasażerka siedząca obok kierowcy oraz prowadzący pojazd mężczyzna.

Droga była zablokowana, a samochody zmuszone były kierować się na objazdy. Na miejscu działały 3 zespoły pogotowia ratunkowego, dwa patrole policji oraz dwa zastępy straży pożarnej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.