Po raz osiemnasty na terenie gminy Korczyna spotkali się miłośnicy samochodów terenowych. W tym roku w ramach imprezy rozegrano III Rundę Pucharu Podkarpacia OFF Road 2014.
W XVIII Zlocie Samochodów Terenowych 4x4 Czarnorzeki - Korczyna wzięło udział 55 załóg.

Pierwszego dnia kierowcy terenówek zmagali się z torem Stary Lwów w Krasnej. Po jej ukończeniu wyruszali na trasę turystyczną po Gminie Korczyna.

Drugiego dnia zmagania przeniosły się na tor w Czarnorzekach. Słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy, błotno-terenowe zmagania oglądało kilka tysięcy widzów. Dodatkową atrakcją imprezy były skoki spadochronowe.Załogi były klasyfikowane w dwóch klasach: Adventure i SPORT EXTREME.
W klasie Adventure zwyciężyli Piotr Korczykowski i Tomasz Marchewka (Traper 4x4 Jasło), na drugim miejscu uplasowali się Artur Wierdak i Jakub Maciejowski (Traper 4x4 Jasło). Na trzecim miejscu zameldowała się załoga Hubert i Paweł Prasnal (Suzuki 4x4 Strzyżów).

W klasie SPORT EXTREME zwyciężyli Dariusz Zawisza i Rafał Korczykowski (Traper 4x4 Jasło), na drugim miejscu uplasowali się Waldemar Chochołek i Marcin Trzeciak (Traper 4x4 Jasło). Na trzecim miejscu zameldowała się załoga Mariusz Szyszka Grzegorz Wikliski (ORT Rzeszów).

Organizatorami zlotu byli: Wójt Gminy Korczyna, Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie i Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego. Patronat medialny nad imprezą objął portal terazKrosno.pl.