W niewyjaśnionych okolicznościach doszło późnym wieczorem do pożaru niezamieszkałego domu w Iskrzyni. Sprawą zajmuje się Komenda Miejska Policji w Krośnie.
Pożar budynku został zauważony we wtorek, 14 kwietnia wieczorem około godziny 22:00. W miejscowości Iskrzynia (gm. Korczyna) przy ulicy Podkarpackiej (droga krajowa nr 19) w pobliżu z Kombornią, w ogniu stanął drewniany budynek. W akcji gaśniczej trwającej kilka godzin brały udział zastępy z JRG PSP z Krosna oraz jednostki OSP z Iskrzyni, Komborni, Korczyny i Krościenka Wyżnego, łącznie kilkudziesięciu strażaków.

Mimo wysiłków strażaków, budynek spłonął prawie doszczętnie. Był on niezamieszkały, nikt przychodził tam nawet sporadycznie. Nie była też podłączona instalacja elektryczna. Nie wyklucza się, że mogło więc dojść do podpalenia.

Sprawą pożaru w Iskrzyni zajmuje się policja. Wątku tego na chwilę obecną nie potwierdza.

- Obecnie prowadzimy czynności sprawdzające pod kątem ustalenia okoliczności wybuchu tego pożaru - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

~Brak słów

19-04-2020 07:19 34 45

Ale jak to tajemniczy? To znaczy był ogień a dymu nie było czy był dym a ognia nie było? A może chałupa była i nagle się spaliła? Co to za tajemnica?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.