Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podał termin zgłaszania drużyn do rozgrywek w sezonie 2020/2021. Zobacz też (Są już też) ostateczne tabele po sezonie 2019/2020 seniorów i grup młodzieżowych.
W nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca można zgłaszać drużyny do rozgrywek Okręgu Krośnieńskiego Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Zgłoszenie należy przesłać na adres: Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, ul. Bieszczadzka 1, skr. poczt. 109 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na e-mail: ozpnkrosno@poczta.fm.

Tabele zatwierdzone

Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził też końcowe tabele przedwcześnie zakończonego sezonu piłkarskiego 2019/2020. Przy równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje lepsza różnica bramek z całej rundy. Zespoły zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskują promocję do wyższej klasy rozgrywkowej, natomiast drużyny sklasyfikowane w strefie spadkowej nie spadają do niższej klasy rozgrywkowej, z zastrzeżeniem, że zespoły te mogą zrezygnować z przywileju utrzymania się w wyższej klasie rozgrywkowej, pod warunkiem złożenia pisemnej deklaracji gry w niższej klasie rozgrywkowej do dnia 20 maja 2020 r.

Kto awansował?

Z klasy O do IV ligi: Czarni 1910 Jasło.
Z klasy A do klasy O: Szarotka Uherce, ULKS Grabówka, Orzeł Faliszówka, Beskid Posada Górna, Ostoja Kołaczyce.
Z klasy B do klasy A: Bieszczady Jankowce, Orkan Markowce, LKS Górki, Burza Rogi, Nafta Chorkówka, Wisłoka Niegłowice, Nelson Polańczyk, WIKI Sanok, Błękitni Jasienica Rosielna, OKS Guzikówka, Tęcza Zręcin, Standard Święcany.

Końcowe tabele


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe


tabele końcowe

Udostępnij ten artykuł znajomym: