Trwa budowa nowego wodociągu w gminie Wojaszówka. Obecnie prace prowadzone są w miejscowości Bajdy.
Budowę wodociągu o długości ponad 8 kilometrów w gminie Wojaszówka rozpoczęto jesienią ubiegłego roku. Inwestycja prowadzona jest od Krosna - Turaszówki poprzez Odrzykoń, Ustrobnę i Bajdy. I właśnie w tej ostatniej miejscowości prowadzone są obecnie prace ziemne. Jest to już ostatni etap realizowany w ramach tej inwestycji.

Inwestycja jest możliwa dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Jej wartość to ponad 2 miliony złotych z czego połowę stanowi dofinansowanie przyznane w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Wodociąg w Bajdach

W budżecie Gminy Wojaszówka zaplanowane są już środki na projekty techniczne dalszych odcinków wodociągu, do Bratkówki, Przybówki, Wojaszówki i Wojkówki.

- Zwracam się z prośbą do mieszkańców naszej gminy oraz przedsiębiorców, którzy są zainteresowani przyłączem do nowego wodociągu o kontakt pod numerem telefonu: 13 30 610 23 lub 13 30 610 25 - mówi wójt gminy Wojaszówka Sławomir Stefański.

~,vhv

28-03-2021 00:33 8 33

bo ta siedzi i sie modli żeby stołek utrzymać ściagała na lekcjach to nie umie nic wywalcie starych dajcie ,młodych i to samo w sejmie zamiast głosować na starych dziadów to głosujcie na ,młodych
Odpowiedz

~mieszkaniec gm. Jedlicze

27-03-2021 19:53 4 33

Panie Wójcie wielkie gratulacje. Mam też prośbę aby Pan naszą burmistrz z Jedlicza uświadomił jak to się robi. U nas przez 6 lat wybudowała pewnie z 50 metrów wodociągu. Potrzeby sa ogromne ale jakoś nie może sobie z tym poradzić.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.