Bramka Mateusza Urbanka w doliczonym czasie gry zdecydowała, że 3 punkty w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej pozostały w Odrzykoniu.
Mecz drużyn z czołówki tabeli rozpoczął się od mocnego uderzenia piłkarzy z Beska, którzy już w 10 minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Na polu karnym faulowany był Konrad Kijowski, a strzał z 11 metrów na bramkę zamienił Jakub Szybka. Zamczysko mogło wyrównać już dwie minuty później, ale strzał Mateusza Urbanka odbił Grzegorz Kielar. W pierwszej połowie okazję na zmianę wyniku mieli jeszcze Mateusz Wąchocki i Kamil Kielar (Besko) oraz Tomasz Bardzik (Odrzykoń).

Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich minutach. Najpierw pięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, Miłosz Nycz sfaulował w "szesnastce" Mateusza Urbanka, a precyzyjnym strzałem z rzutu karnego przy słupku popisał się Kacper Sokołowski. Trzy punkty zapewnił gospodarzom Mateusz Urbanek, który w drugiej minucie doliczonego czasu gry pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza Przełomu.

Wyszarpane zwycięstwo piłkarzy Zamczyska

Zamczysko Odrzykoń - Przełom Besko 2-1 (0-1)
0-1 Jakub Szybka (10 min. - karny), 1-1 Kacper Sokołowski (85 min. - karny), 2-1 Mateusz Urbanek (90+2 min.)

Zamczysko: Damian Kozioł - Piotr Bryś, Dominik Nowak, Bartosz Lenart, Albert Telesz, Mateusz Urbanek, Tomasz Bardzik, Jakub Dziadosz (68 Dariusz Winiarski), Kacper Sokołowski, Mirosław Ziobro (46 Jakub Telesz), Mateusz Głód. Trener: Andrzej Paszek.

Przełom: Grzegorz Kielar - Paweł Sobota, Wojciech Pasternak, Tomasz Kapłon (46 Michał Szychowski), Miłosz Nycz, Mateusz Folcik, Sebastian Wojtoń (68 Szczepan Haduch), Kamil Kielar (59 Bartłomiej Kijowski), Konrad Kijowski, Jakub Szybka, Mateusz Wąchocki (59 Hubert Winiarski). Trener: Paweł Jaślar.