W Odrzykoniu cysterna do przewozu nieczystości wypadła z drogi i stoczyła się ze skarpy. Na miejscu pracowały służby ratunkowe.
Do groźnego zdarzenia doszło przed godziną 8.30 w Odrzykoniu na ul. Kamienieckiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że cysterna do przewozu nieczystości podczas zjazdu ze wzniesienia, na łuku zjechała z drogi, uderzyła w barierę i stoczyła się ze skarpy uderzając po drodze w drzewa.

Ma miejscu pracowały zastępy JRG PSP z Krosna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Poszkodowani zostali dwaj mężczyźni jadący samochodem. Zostali przetransportowani do szpitala.

[AKTUALIZACJA]
Mł. asp. Sławomir Godzisz z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie poinformował, że 47-letni mężczyzna kierujący samochodem asenizacyjnym przeznaczonym do przewozu nieczystości ciekłych na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z jezdni. Zarówno kierowca, jak i 36-letni pasażer doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Dalsze czynności w sprawie wypadku w Odrzykoniu prowadzi Komenda Miejska Policji w Krośnie.