W Wojaszówce otwarto stację. Można zaparkować swój pojazd i dalej już komunikacją miejską kontynuować podróż w kierunku Krosna.
Stacja Wojaszówka to miejsce w którym kierowcy samochodów osobowych mogą zaparkować swoje pojazdy i dalej już komunikacją miejską kontynuować podróż w kierunku Krosna.

Otwarto stację Wojaszówka

Otwarcie stacji było zwieńczeniem projektu w ramach "Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno". Na terenie gminy uruchomione zostały linie autobusowe obsługiwane przez Miejską Komunikację Samochodową w Krośnie, wyremontowano wszystkie przystanki i otwarto stację w Wojaszówce. Otwarcie zbiegło się z uruchomieniem dodatkowej linii autobusowej do miejscowości Pietrusza Wola i Rzepnik w ramach rządowego programu przywracania lokalnej komunikacji autobusowej.

Otwarto stację Wojaszówka

Jak przystało na gminę Wojaszówka otwarcie zorganizowano "z pompą". Gościem był prezydent Krosna Piotr Przytocki, nie zabrakło przedstawicieli samorządu lokalnego i mieszkańców gminy. Stacje poświęcił ksiądz proboszcz a strażacy na wiwat polali dach wodą. W części artystycznej wystąpiły dzieci a panie z KGW przygotowały poczęstunek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.