Minister finansów spotkał się w Krośnie z kandydatami Koalicji Obywatelskiej i Koalicji dla Krosna w nadchodzących wyborach samorządowych. Poparł też Piotra Przytockiego w wyborach na prezydenta Krosna.
Dzisiaj (29 marca) na zaproszenie prezydenta Piotra Przytockiego gościł w Krośnie minister finansów Andrzej Domański. Po spotkaniu i konferencji prasowej z prezydentem Piotrem Przytockim wziął udział w krótkim spotkaniu przy pomniku Ignacego Łukasiewicza z kandydatami Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz z kandydatami Koalicji dla Krosna w zbliżających się wyborach do Rady Miasta Krosna.W spotkaniu wzięli również udział poseł Zdzisław Gawlik, wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, a rolę gospodarza pełniła posłanka Joanna Frydrych.


~Staszek z Widacza

03-04-2024 19:56 1 2

O Klara pcha się do koryta, pierwszy wójt gminy Miejsce Piastowe, który próbował całkowicie zlikwidować szkołę w naszej miejscowości i częściowo mu się udało - temu panu mówię stanowcze NIE, NIE i jeszcze raz NIE !!!
Odpowiedz

~Rudy zlodzieju

01-04-2024 08:41 2 6

Uśmiechnięta POLSKA…
Odpowiedz

~stary dziad

31-03-2024 08:10 1 8

Kogo on popiera? My żelazny elektorat doskonale wiemy na kogo mamy głosować.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.