Dariusz Sobieraj, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego zaprezentował liderów komitetu Przyjazny Samorząd Krośnieński w najbliższych wyborach do Rady Powiatu Krośnieńskiego.
Dzisiaj (2 kwietnia) na podcieniach krośnieńskiego rynku odbyła się konferencja prasowa, na którą zaprosił dr nauk med. Dariusz Sobieraj, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, doradca wicepremiera, ministra obrony narodowej. Wzięli w niej udział samorządowcy tworzący Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazny Samorząd Krośnieński. W trakcie spotkania zaprezentowani zostali liderzy listy nr 9 do Rady Powiatu Krośnieńskiego: Kazimierz Gładysz (nr 1 na liście - okręg: gmina Chorkówka), Zenon Fedak (nr 1 na liście - okręg: gminy Dukla i Jaśliska), Krzysztof Buczek (nr 1 na liście - okręg: gminy Iwonicz-Zdrój i Rymanów), Jan Juszczak (nr 1 na liście - okręg: gmina Jedlicze), Adolf Kasprzyk (nr 3 na liście - okręg: gminy Korczyna i Wojaszówka), Aleksander Mercik (nr 1 na liście - okręg: gminy Krościenko Wyżne i Miejsce Piastowe). W konferencji wziął również udział Dariusz Deptuch, kandydujący do Rady Miasta Krosna oraz Dariusz Bator, kandydat na wójta gminy Chorkówka.

- Jest to ewenement na skalę województwa, ale i pewnie kraju, że doprowadziłem do wystawienia jednej, jedynej listy samorządowej, jednocząc wszystkie środowiska społeczne i polityczne, listy pod nazwą Przyjazny Samorząd Krośnieński. Rozmowy prowadziłem w przedstawicielami KO, PSL, 2050 Hołownia, Lewica oraz stowarzyszeniami samorządowymi. Wybory w powiecie krośnieńskim będą miały charakter plebiscytu, kto jest za demokracją, a kto za przywożeniem papierowych kartonów z cyframi. Chcemy przywrócić samorząd przyjazny mieszkańcom - powiedział Dariusz Sobieraj.

Relacja filmowa z konferencji prasowej:


~krośnianin

04-04-2024 15:39 0 4

Podobny jak dwie krople wody lepiej niech siłę zrezygnuje bo będzie wstyd na całą Polskę
Odpowiedz

~zajączek

04-04-2024 09:17 1 9

Samorząd odpartyjnić a sam mówi że załatwia z ministrem jakieś dofinansowania. Hipokryzja...
Odpowiedz

~Mirek

03-04-2024 17:29 2 14

Nie znam się na polityce, ale byłem fanem serialu Ranczo i dlatego mam pytanie.
Czy kandydat Sobieraj nie wygląda na swoim plakacie wyborczym jak ten karierowicz z serialu Czerepak?
Przypadek? ... nie sądzę!
Odpowiedz

~krośnianin

03-04-2024 10:51 4 13

Niech się zajmie leczeniem ludzi, ich demokracja to tak jak oni rozumieją nie na darmo nazywają się koalicja 13 grudnia coś wam wszystkim ta data mówi
Odpowiedz

~jonasz

03-04-2024 09:52 0 0

panie doktorze sobieraj moze pan wytlumaczyc chorym dlaczego musza jezdzic na badania do kolbuszowy czy rzeszowa
Odpowiedz

~Obserwer

03-04-2024 09:05 1 2

No proszę, jakby nie Sobieraj, to by nie było samorządów! A ten przywróci. Razem ze zbieraniną głodną stołków.
Odpowiedz

~Sobieraj

02-04-2024 20:20 8 6

Czytałem ulotkę Pana Sobieraja. Pewnie tego chciał bi mi ją przysłał do domu. Pisze o zdrowiu, o szpitalach, o drogach i takie różne ogólniki. Pisze o opiece nad dziećmi i seniorami a o kobietach ani słowa. Przypadek ? Mogę się tylko domyślać, że celowo pomija prawa kobiet o decydowaniu o własnym ciele.
Panie doktorze !
to nie tak !
Niech wasza mowa będzie prosta niech tak znaczy tak a nie znaczy nie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.