Lista oficjalnie zarejestrowanych kandydatów do Sejmu w okręgu nr 22 i Senatu w okręgu nr 57.

SEJM


Lista nr 1

KW PSL

1. KASPRZAK Mieczysław
2. MERCIK Aleksander
3. ZADWORNY Zdzisław
4. DACHNOWICZ Małgorzata Krystyna
5. HOŁYSZKO Janusz Marek
6. KISZKA Zbigniew Wojciech
7. BOJKO Zbigniew Andrzej
8. MAŁECKA Barbara Danuta
9. KONOPKA Marek Zbigniew
10. SAWIŃSKI Krzysztof Jan
11. ZALESZCZUK Anna Maria
12. FAL Sabina Anna
13. BARADZIEJ Iwona Teresa
14. HOŁOWACZ Bogumiła Stanisława
15. BARAŃSKI Janusz Jacek
16. KOBIAŁKA-BANYŚ Emilia Alina
17. ZARYCHTA Ryszard
18. HORBACZ Małgorzata
19. FEDACZYŃSKA Maria Stanisława
20. PASTUSZCZAK Marek
21. SOKÓŁ Marek Zbigniew
22. FRANCZAK Stanisław

Lista nr 2

KW PiS

1. KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz
2. SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna
3. URUSKI Piotr Marcin
4. BABINETZ Piotr Mieczysław
5. PIOTROWICZ Stanisław
6. ŚNIEŻEK Adam Walenty
7. PILCH Piotr
8. PAMUŁA Teresa
9. PAWLUŚ Adam
10. CHRZAN Tadeusz
11. PODHALICZ Lucyna
12. ŁUKASZYK Dorota
13. DROZD Adam Tomasz
14. JĘDRUCH Ryszard
15. PERS Grzegorz Stanisław
16. PIESZCZOCH Robert
17. BRIL Joanna Katarzyna
18. POCAŁUŃ Alicja Anna
19. BURBEŁO Joanna Maria
20. GUZIK Andrzej
21. KUROWSKA Maria Stanisława
22. KRAWIEC Daniel Stanisław

Lista nr 3

KW SLD

1. RYDZIK Łukasz Michał
2. ZAJDEL Gabriel Jerzy
3. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila
4. JAGUSTYN Janusz Andrzej
5. PIOTROWSKA Kamila Helena
6. FIC Patryk Beniamin
7. CIWONIUK Marzena Mieczysława
8. RYCZAN Dominik Łukasz
9. GORCZYCA Iwona
10. BOGUSZ Adam
11. KUROPATWA Dagmara Sylwia
12. WEŁYCZKO Zbigniew
13. BARAN Ewa Aneta
14. WOŚ Wiesław Adam
15. ŻÓŁKOŚ Grzegorz Stanisław
16. KRUKAR Radosław Zbigniew
17. ŚWIEBODA Monika
18. PIELA Mirosław Józef
19. ITNER Halina Bożena
20. ŚWIEBODA Sebastian Rafał
21. STEBNICKI Łukasz
22. WOJNAROWSKI Piotr Marcin

Lista nr 4

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1. ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz
2. BERKOWICZ Adam Roman
3. KRĘŻAŁEK Kazimierz Zygmunt
4. STADNICKI Robert Stanisław
5. ZYCH Małgorzata
6. KRZANOWSKI Jan Franciszek
7. SZWED Michał
8. ZIELIŃSKI Janusz Jan
9. FILIP Tomasz Rafał
10. DUDZIŃSKA-SOBOLEWSKA Grażyna Henryka
11. WOJTUCH Ryszard Jan
12. NADBRZESKA Jadwiga Anna
13. SIKORA Aleksandra Justyna
14. HRYSIO Marlena Emilia
15. DYGUŁA Aleksander
16. PERŻYŁO Anna Maria
17. DULĘBA Witold Aleksander
18. ANTOCHÓW Joanna
19. SOBOLEWSKI Zdzisław
20. GOLBA Paweł Kamil
21. BOCHNIA Ewelina
22. ZUCHOWSKI Jan Maria

Lista nr 5

KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni

1. FRYDRYCH Joanna Zofia
2. RZĄSA Marek Zdzisław
3. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander
4. SZKOŁA Józef
5. WOŚ Adam
6. SAWICKA Ewa Stefania
7. PIKUL Antoni Stanisław
8. BALON Barbara Maria
9. ZYCH Jan Władysław
10. HOLCMAN Iwona Janina
11. KARAŚ Roman Władysław
12. RYZNAR Marian Jerzy
13. KŁAK Krzysztof Józef
14. SŁOWIK Maria Anna
15. JUREK Michał Albert
16. WOTA Krzysztof Adam
17. KOSTKA Grażyna Dorota
18. KNAP Marzena Karolina
19. BIAŁY Tomasz
20. ZAWOJSKA Izabela Krystyna
21. WOJAKOWSKI Dariusz Wojciech
22. ZADWORNY Waldemar

SENAT


1.

KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni

BALON Daria Urszula

2.

KWW Ryszarda Skotnicznego

SKOTNICZNY Ryszard Wiesław

3.

KW PiS

ZAJĄC Alicja Maria



dane na dzień 19 września 2019 - godz. 20:26

Oceń artykuł