Wicepremier Beata Szydło przyjechała do Rogów aby wesprzeć lokalnych kandydatów PiS w kampanii wyborczej.
Kampania wyborcza nabiera rozpędu. W sobotę (15.09) w Rogach gościła wicepremier Beata Szydło. Spotkanie zorganizowane w hali sportowej przy Szkole Podstawowej miało na celu wsparcie lokalnych kandydatów PiS w kampanii wyborczej.

Beata Szydło w Rogach

W spotkaniu uczestniczyło około 200 osób. Gdy wicepremier wchodziła na halę rozległy się oklaski, a większość oczekujących wstała. Zanim zajęła miejsce, uścisnęła dłoń z najbliżej stojącymi.

Beata Szydło w Rogach

Podczas spotkania Beata Szydło poparła kandydatkę na wójta gminy Miejsce Piastowe Dorotę Chilik. Zaprezentowano także kandydatów na radnych gminy, którzy startować będą z poszczególnych okręgów i kandydatów na wójtów gmin powiatu krośnieńskiego, m.in. Andrzeja Bytnara na burmistrza Dukli, Adama Dańczaka na wójta gminy Jaśliska, Artura Urbanka na wójta gminy Wojaszówka czy Grzegorza Węgrzynowskiego na wójta gminy Chorkówka (więcej szczegółów podamy wkrótce).

zdjęcia z Beatą Szydło

Wicepremier podczas swojego przemówienia podkreśliła, że należy kontynuować program "dobrej zmiany" a zaprezentowani na spotkaniu kandydaci są tego gwarantem.

Na zakończenie spotkania wicepremier znalazła chwilę na rozmowę i wspólne zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania:

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------