125 kandydatów powalczy o 21 mandatów do Rady Miasta Krosna.
W sumie 6 komitetów wyborczych wystawiło 125 kandydatów, którzy w trzech okręgach wyborczych powalczą o 21 mandatów do Rady Miasta Krosna. Prezentujemy listę okręgów wyborczych, komitetów i kandydatów.

Okręg Nr 1 - dzielnice: Śródmieście, Krościenko Niżne, osiedla: Stefana Grota-Roweckiego, Ks. Bronisława Markiewicza
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
1. WOLSKA Violetta Katarzyna
2. SZCZEPANIK Paweł Mateusz
3. PODYMA Małgorzata Maria
4. BIŚTO Dariusz
5. KAWKA Teresa Ewa
6. BRAUN Romualda Maria
7. KRZANOWSKI Jan Franciszek
8. TOMKIEWICZ Lucyna
9. CHODOROWSKI Marek Bolesław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. ZAJDEL Gabriel Jerzy
2. BARAN Ewa Aneta
3. SANOCKI Wiesław Andrzej
4. ŚWIEBODA Monika
5. KOSSAKOWSKI Włodzimierz
6. ŻABIŃSKA Danuta Stanisława
7. EKIERT Piotr

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. GUZIK Paulina Anna
2. JÓZEFOWICZ Tomasz Marian
3. KALICIŃSKI Czesław Jan
4. MAZUR Kazimierz
5. ROMANOWSKA Bogumiła Zofia
6. SIKORSKI Paweł Łukasz
7. SZELIGA Małgorzata Eugenia
8. SZYDŁOWSKA Zofia Emilia
9. WOŹNIAK Rafał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
1. BARAN Bronisław
2. CZAJA Stanisław
3. DUBIEL Anna Teresa
4. GRUDYSZ Piotr Arkadiusz
5. LEŚNIAK Teresa
6. LORENC Jerzy Ryszard
7. RAŚ Agnieszka Maria
8. RYMAR Marta Małgorzata
9. SKIBA Witold

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. FULARZ Izabela
2. SZELC Grażyna Julia
3. JANAS Katarzyna Maria
4. MROZEK Aleksandra Joanna
5. KAMAL MOHAMED ALI Osama
6. WAJS Agnieszka
7. KAWALEC Filip Karol
8. POLAŃSKI Przemysław Tomasz

Okręg Nr 2 - dzielnice: Białobrzegi, Zawodzie, osiedla: Południe, Turaszówka, Tysiąclecia
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
1. ZAJDEL Krzysztof Jerzy
2. ŻUKOWSKI Witold Jan
3. MALINOWSKA Małgorzata Elżbieta
4. KĘDZIOR Stanisław Edward
5. JUSZCZAK Jan Stanisław
6. PETRYCZKO Kamil
7. SOWA Marzena
8. BOGACZYK Jadwiga
9. MARSZAŁEK-BRZOZOWSKA Helena

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. BABINETZ Krzysztof Stanisław
2. CZEKAJ Agnieszka
3. JÓZEFCZYK Magdalena Maria
4. KRZANOWSKI Paweł Tomasz
5. LEŚNIAK Aneta Barbara
6. OPOŃ Lucyna Krystyna
7. PRZYBYSZ Adam
8. ROSPOND Henryk
9. SOBUTKA Marian Wojciech

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. TEŚNIARZ Łukasz Robert
2. KOPIEC Alina
3. MAZUR Wiesław Stanisław
4. FARBANIEC Agata Renata
5. MICHALIK Krystyna Bogumiła
6. FORYŚ Stanisław Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
1. BACHOTA Paweł
2. GALERT Anna
3. GORCZYCA-KWILOSZ Ewa Teresa
4. HANUSEK Robert
5. KRZANOWSKA-SZELC Dagmara
6. MOSKAL Maria
7. NIEPOKÓJ Marcin Robert
8. PRZYTOCKI Piotr Marian
9. WILK Andrzej Eugeniusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. BALON Daria Urszula
2. UNGEHEUER Zbigniew Józef
3. KRZANOWSKA-WIŚNIOWSKA Anna Iwona
4. WANIK Hubert Jan
5. WAJDA Tomasz Józef
6. PENAR Andrzej
7. PELC Anna Maria
8. SZELC Sławomir Dariusz

Okręg Nr 3 - dzielnice: Polanka, Suchodół, osiedle: Traugutta
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIESZKAŃCÓW KROSNA
1. WALASZCZYK Jan
2. WIERNASZ-DURAN Marta Maria
3. MASŁYK Agnieszka Maria
4. SZURKIEWICZ Małgorzata
5. JASTRZĘBSKI Grzegorz
6. TOMKALSKA Jadwiga
7. BĄCZAR Adam Józef
8. TENEROWICZ Witold Andrzej
9. MICHALIK-SOŁTYS Barbara Irena

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. KOWALCZYK Danuta Bogumiła
2. SAJDAK Robert Stanisław
3. EKIERT Monika
4. HENDZEL Grzegorz Marcin
5. ZAJDEL Aneta
6. DŻUGAJ Dominik Tomasz
7. ŻABIŃSKI Janusz Paweł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SKIBA Adam
2. BĘBEN Sławomir
3. BYCZYŃSKI Wojciech
4. HEJNAR Janusz Kazimierz
5. JUCHA Irena Teresa
6. KOZA Elżbieta
7. KUBIT Magdalena Jolanta
8. KWOLEK Łukasz Filip
9. SZYBIAK Małgorzata Marta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO
1. BĘBEN Krzysztof Jerzy
2. DRUCIAK Joanna Wiktoria
3. DUDYCZ Zdzisław Jan
4. GABARA Dorota
5. GIBADŁO Helena Maria
6. KUBIT Zbigniew
7. ŁĄCKA Magdalena
8. RACHWAŁ Grzegorz Maciej
9. SOLIŃSKI Tomasz Marian

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. WAJDA-LAWERA Hanna
2. BUCZYŃSKI Jacek
3. KASPRZYCKA Kinga Izabela
4. BIAŁY Tomasz
5. BUCZEK Bartłomiej Marcin
6. PIECHOTA Hanna
7. JAGIEŁA Tomasz Stanisław
8. BALON Marcin Kazimierz

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------