Podobnie jak przed czterema laty w gminie Dukla o fotel burmistrza walczyć będzie aż 5 kandydatów. Tak przynajmniej informuje na godzinę 21:00 Państwowa Komisja Wyborcza.
Zdecydowanego faworyta na fotel Burmistrza Dukli nie ma.

Obecny burmistrz Andrzej Bytnar, startujący z komitetu wyborczego PiS, zmierzy się ze swoim poprzednikiem Markiem Górakiem startującym do wyborów z własnego komitetu "DUKLA NASZA GMINA". Ciekawostką jest, że Andrzej Bytnar w czasie jego urzędowania pełnił funkcję zastępcy.

Podobnie jak przed czterema laty do wyborów staje z własnego komitetu Łukasz Adamski, tym razem jego nazwa to "KWW POMÓŻ NAM ZMIENIĆ GMINĘ". O fotel burmistrza ubiegają się także z własnego komitetu Krystyna Andruch (KWW KRYSTYNY ANDRUCH DUKLA ODNOWA), jest ona pracownikiem Urzędu Skarbowego w Krośnie na stanowisku kierowniczym. Piątym kandydatem jest była dziennikarka, sołtys sołectwa Wietrzno Agnieszka Dembiczak.

Zobacz również: Gmina Dukla, kandydaci do Rady Miejskiej w Dukli

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------

Udostępnij ten artykuł znajomym: