Infolinia

Warsztaty "Nowoczesna diagnostyka raka prostaty - biopsja fuzyjna vs. standardowa biopsja"

-

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II
Korczyńska 57, Krosno

Wstęp wolny

Warsztaty Nowoczesna diagnostyka raka prostaty - biopsja fuzyjna vs. standardowa biopsja w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie.

Miejsce: Blok Operacyjny Szpitala znajdujący się przy ul. Korczyńskiej 57 w Krośnie.Organizatorami wydarzenia są: Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej krośnieńskiego Szpitala, a także Konsultant Wojewódzki ds. Urologii dla Województwa Podkarpackiego.Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Podkarpackiego, w ramach dotacji przeznaczonej na realizację programów zdrowotnych.

Konferencja będzie składać się dwóch wykładów, które poprowadzą czołowi polscy specjaliści z dziedziny urologii. Zostaną również przeprowadzone dwa zabiegi operacyjne biopsji fuzyjnej prostaty.Przeprowadzenie konferencji w zaplanowanym kształcie przyczyni się do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń między specjalistami oraz do poznania nowych procedur w dziedzinie współczesnej urologii i endoskopii, a zdobyta wiedza pozwoli na jeszcze lepszą diagnostykę i leczenie pacjentów dotkniętych chorobami onkologicznymi.

 

Warsztaty "Nowoczesna diagnostyka raka prostaty - biopsja fuzyjna vs. standardowa biopsja"

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl