Fiat

CKUSpotkanie z Robertem Biedroniem w Krośnie

-

Pałac Polanka
Popiełuszki 103, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

22 lipca (niedziela) do Krosna zawita Robert Biedroń. Przyjeżdża z promocją swojej nowej książki "Włącz DEMOkrację" i będzie opowiadał, dlaczego ta pozycja powstała i czemu demokracji musimy się uczyć. Biedroń wraca do swego rodzinnego miasta i chce porozmawiać nie tylko o tym co dziś nas boli i dzieli, ale również co nas łączy i z czego powinniśmy być dumni.

Robert Biedroń urodzony w podkrośnieńskim Rymanowie, młodość spędził w Krośnie, wspomina to w książce "Pod Prąd", w "wielkiej" polityce pojawił się w 2011 roku zostając posłem na Sejm RP VII kadencji. Uznany przez tygodnik Polityka za jednego z 10 najlepszych posłów 2014 roku. W tym samym roku wystartował w wyborach samorządowych jako kandydat na urząd prezydenta Słupska.

Dziś jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków, a przy okazji świetny gawędziarz i osoba nie bojąca się trudnych pytań i jeszcze trudniejszych wyzwań. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11:00 w Hotelu "Pałac Polanka", przy ulicy księdza Jerzego Popiełuszki 103 (dojazd od ulicy Podkarpackiej). Wstęp wolny.

 

Spotkanie z Robertem Biedroniem w Krośnie

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl