UP Sanok
Fiat

Starostwo

ZSP2

Naftówka

CKU

Budowlanka

Mechanik Krosno

MZSP

VI Targi Pracy w PWSZ w Krośnie

-

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie

Kampu Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie
Wyspiańskiego 20, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

W dniu 22 marca 2019 roku w Kampusie Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie już po raz szósty odbędą się Targi Pracy PWSZ w Krośnie oraz Akademicki Dzień Nauki.

Jak co roku, Targi organizowane są przez Biuro Karier PWSZ w Krośnie oraz Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie, CEiPM OHP w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie prof. dr hab. Grzegorz Przebinda.

Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy oraz z szeroką bazą ofert pracy, praktyk i staży oferowanych przez wystawców.
W tegorocznej edycji Targów udział zapowiedziało ponad 40 wystawców, w tym największe firmy z naszego regionu.

Osoby odwiedzające Targi będą miały możliwość uzyskania informacji dotyczących otworzenia własnej działalności gospodarczej, pozyskania wsparcia finansowego oraz merytorycznego, a pomogą w tym nasi wystawcy, pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy w Krośnie oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Obecni na Targach doradcy zawodowi udzielą informacji o tym, jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej, będą służyli wsparciem w przygotowaniu życiorysu i listu motywacyjnego. Pomogą również w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami. Doradca EURES przedstawi ofertę bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę.

Targi Pracy z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród odwiedzających, jak i pracodawców, co wskazuje na potrzebę ich organizacji.

Targi Pracy wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń PWSZ w Krośnie.

W programie Akademickiego Dnia Nauki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zaplanowano ciekawe zajęcia warsztatowe i konkursy, m.in. II edycję Krośnieńskich Pilionerów.  Studenci działający w uczelnianych kołach naukowych zapraszają do udziału w przygotowanych stoiskach pn. Akademia Zdrowia, ABC pierwszej pomocy, Zgadnij kasę, Bolid „Piła” – 500 km na jednym litrze etanolu, Skok do wirtualnej rzeczywistości, Polataj z nami i wielu innych.

Przedstawiciele poszczególnych kierunków przygotowali warsztaty Siła, moc koordynacja czyli motoryczność pod kontrolą, Quiz krajoznawczy: Czy znasz Polskę? oraz zajęcia informatyczne Przygoda z programowaniem.

Z kolei zainteresowanych nauczycieli w trakcie Akademickich Dni Nauki  zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Regionalnej pn. Lakiernia Przemysłowa w obliczu Przemysłu 4.0 – Technologiczne szanse i wyzwania.

Udział w wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny.
Wydarzenie objęte patronatem przez terazKrosno.pl

 

VI Targi Pracy w PWSZ w Krośnie

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl