Hyundai

Spotkanie w Tomaszem Piątkiem w Krośnie

-

Hotel Nafta Krosno
Lwowska 21, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Komitet Obrony Demokracji zaprasza na spotkanie z Tomaszem Piątkiem. To autor książek m.in. o Antonim Macierewiczu, o Mateuszu Morawieckim, o Tadeuszu Rydzyku i o Jarosławie Kaczyńskim.

Tomasz Piątek to dziennikarz, który wygrał w grudniu ub.r. przed Sądem Najwyższym sprawę z Jackiem Kotasem, współpracownikiem Antoniego Macierewicza i wiceministrem obrony w poprzednim rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Sprawa dotyczyła określenia "rosyjski łącznik".

Zwyciężył także w siedmiu innych procesach sądowych dotyczących jego publikacji śledczych na temat partii PiS.Tomasz Piątek jest laureatem wielu światowych i polskich nagród dziennikarskich.

Przed spotkaniem będzie można kupić ostatnio napisaną książkę pt."Kaczyński i jego pajęczyna". Mimo pewnych perturbacji w dystrybucji, książka znalazła się na 2. miejscu TOP Literatura Faktu w księgarniach Empik. Autor opowie o Jarosławie Kaczyńskim, jego promotorach, pomocnikach i "szczęśliwych zbiegach okoliczności" w karierze prezesa PiS i odpowie na Państwa pytania.

25 stycznia 2023 (środa), godz. 17:00
Hotel Nafta - Krosno, ul. Lwowska

Wstęp wolny

 

Spotkanie w Tomaszem Piątkiem w Krośnie

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl