PANS
Fiat

Mechanik Krosno

ZSP2

CKU

MZSP

Budowlanka

Starostwo

Daniel Obajtek

Naftówka

Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów w piłce nożnej

-

Stadion Wróblik Szlachecki
Wróblik Szlachecki

Wstęp wolny

Turniej finałowy odbędzie się w dniu 17 lipca 2016 roku na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „ISKRA” we Wróbliku Szlacheckim. W turnieju uczestniczą drużyny z terenu Gminy Rymanów zrzeszone w OZPN Krosno. Pary zostały rozlosowane na spotkaniu przedstawicieli Gminnej Rady Sportu zorganizowanym w Urzędzie Gminy w Rymanowie w dniu 30 czerwca 2016 roku i przedstawiają się następująco:

1. „ISKRA” Wróblik - „FLORIAN” Rymanów Zdrój godz.10,00
2. ULKS „WISŁOK” Sieniawa - „BESKID” Posada Górna godz.11,00
3. „START” Rymanów - ORZEŁ” Milcza godz.12,00
4. LKS Głębokie - GLKS „KARPATY” Klimkówka godz.13,00

Zwycięzcy zagrają dalej w turnieju i rozegrają mecze półfinałowe, natomiast przegrywający odpadają z turnieju. W pierwszym półfinale o godz. 14,00 zagrają zwycięzcy 1 i 2 meczu, w drugim półfinale o godz. 15,00 zagrają zwycięzcy 3 i 4 meczu. Mecz o 3 miejsce zostanie rozegrany o godz. 16,00, natomiast mecz finałowy o godz. 17,00. Czas gry 2x 20 min z przerwą 5 minutową.

W turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy w wieku seniora i juniora zarejestrowani w OZPN w danym klubie, bądź posiadający aktualną umowę transferową oraz posiadający ważną kartę zdrowia. Podczas turnieju obowiązują przepisy PZPN. Turniej sędziują sędziowie Kolegium Sędziów OZPN w Krośnie. Dla uczestników organizatorzy zapewniają okolicznościowe nagrody i puchary oraz ciepły posiłek i napoje.

 

Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów w piłce nożnej

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl