UP Sanok
Ford

MZSP

Naftówka

CKU

Mechanik Krosno

Budowlanka

Starostwo

Miasto Szkła Krosno - Arka Gdynia

-

Hala widowiskowo - sportowa MOSiR Krosno
Bursaki 29, 38-400 Krosno

8.00zł - 18.00zł   KUP BILET

W niedzielę do Krosna zawita Dariusz "Wykson" Wyka i jego Arka Gdynia!

Nasz najbliższy rywal to wicelider tabeli Energa Basket Ligi i zespół naszpikowany gwiazdami. O sile gdyńskiego zespołu stanowią zarówno zawodnicy z zagranicy tacy jak: Josh Bostic, Deividas Dulkys, James Florence czy Robert Upshaw, jak i doświadczeni Polacy: Krzysztof Szubarga, Adam Łapeta czy Filip Dylewicz. W ostatnim meczu podopieczni trenera Przemysława Frasunkiewicza pokonali na wyjeździe Legię Warszawa 85-78.

Pierwszy mecz między obydwoma drużynami zakończył się zwycięstwem Arki Gdynia 91-78. Liczymy, że tym razem na parkiecie w Krośnie zobaczymy wyrównany i emocjonujący pojedynek. Krośnianie w tym sezonie pokazali, że w pojedynkach z drużynami z topu Energa Basket Ligi, walczą jak równy z równym. Podopieczni Mariusza Niedbalskiego w niedzielę na pewno pokażą determinację i charakter, tak jak było to w meczu z drużyną Stali Ostrów Wlkp.!

Niedzielny pojedynek dedykowany jest naszemu wieloletniemu sponsorowi – Podkarpackiemu Bankowi Spółdzielczemu.

Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba jak zwykle Piekarnia Rodzinna Guzik.

Wszystkich sympatyków koszykówki z Krosna i nie tylko, zapraszamy na niedzielny pojedynek. Bądźmy szóstym zawodnikiem „szklanego teamu”! Widzimy się na hali w niedzielę 10 lutego o godzinie 17:00.

Bilety na pojedynek z zespołem Arki Gdynia można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki) oraz za pośrednictwem serwisu Kupbilet.pl.
Wydarzenie objęte patronatem przez terazKrosno.pl

 

Miasto Szkła Krosno - Arka Gdynia

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl