VII Bieg Sokoła

-

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie

Kampus Politechniczny PWSZ Krosno
Dmochowskiego 12, 38-400 Krosno

10.00zł - 30.00zł   KUP BILET

28 maja 2019 roku na terenie Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie VII Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu do udziału w VII Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Impreza odbędzie się 28 maja 2019 roku (wtorek) na terenach Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie (Suchodół ul. Dmochowskiego 12). Start o godz. 17:00, dystans biegu wynosi 5 km.

Bieg Sokoła organizowany już po raz siódmy przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Krośnie cieszy się coraz większą popularnością zarówno w środowisku akademickim jak i pasjonatów biegania.
W ubiegłym roku w wydarzeniu udział wzięło ponad 300 osób, mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji ponieważ w maju Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie będzie świętować swe 20-lecie. Patronat nad obchodami Jubileuszu objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zapisy na VII Bieg Sokoła trwają, do tej pory swój udział zgłosiło się ponad 100 osób. Do udziału w biegu można zapisać się drogą elektroniczną do 23 maja 2019 roku, wpłacając 10 zł opłaty startowej. Każdy zgłoszony w terminie uczestnik otrzyma podczas weryfikacji pamiątkową koszulkę okolicznościową. Zgłoszenia po terminie opłata w Biurze Zawodów - 30 zł.

Coroczny Bieg Sokoła jest memoriałem dra Stanisława Rabiasza, który był Dyrektorem Instytutu Politechnicznego, wieloletnim kierownikiem Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.
Szczegóły imprezy, Regulamin oraz platforma zapisów dostępne są na stronie: http://www.pwsz.krosno.pl/biegsokola

 

VII Bieg Sokoła

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl