Finał Beniaminek Soccer Schools Festiwal i Profbud Ligi dla Klubów Partnerskich

-

Profbud Arena
Bohaterów Westerplatte 20, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Już 9 listopada na Profbud Arenie w Krośnie odbędą się finały dwóch turniejów organizowanych przez Akademię Piłkarską Beniaminek Krosno. O 10:00 rozpocznie się finałowe spotkanie w ramach Beniaminek Soccer Schools Festiwal. Między sobą grają drużyny Beniaminka Soccer Schools z różnych oddziałów takich jak: Krosno, Rzeszów, Rogi, Targowiska, Jedlicze oraz Iwonicz. Zawodnicy w sumie na 7 boiskach rywalizują w trzech kategoriach wiekowych: do lat 11, do lat 9 i do lat 7.

Forma festiwalu to gry 3x3. Nie ma prowadzonej żadnej klasyfikacji końcowej. Bez presji wyniku tacy młodzi zawodnicy skupiają się tylko na grze w piłkę i doskonaleniu swoich umiejętności. Dla wielu jest to pierwszy w życiu udział w turnieju. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Mam nadzieję,
że zawodnicy zapamiętają go na bardzo długo – powiedział Łukasz Porcek organizator turnieju.

Także 9 listopada, ale od godziny 14:00 obędzie się ostatnia kolejka Profbud Ligi dla Klubów Partnerskich Beniaminka Profbud Krosno. Rozgrywki toczą się w dwóch kategoriach wiekowych do lat 11 i do lat 9. Tutaj drużyny są już bardziej doświadczone, prowadzona jest także klasyfikacja końcowa.

Trzy najlepsze zespoły nagrodzone zostaną pucharami i medalami. Jest to świetna okazja do zacieśnienia relacji pomiędzy Beniaminkiem a Klubami Partnerskimi, z którymi współpraca układa się bardzo dobrze.

Wszystkich spragnionych sportowych wrażeń zapraszamy 9 listopada na Profbud Arenę w Krośnie!

 

Finał Beniaminek Soccer Schools Festiwal i Profbud Ligi dla Klubów Partnerskich

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT
//