KSS Karpaty Krosno

Hala widowiskowo - sportowa MOSiR Krosno
Bursaki 29, 38-400 Krosno

10.00

W sobotę 29 października krośnieńskie siatkarki zmierzą się z drużyną MKS Sokół Mogilno. Początek spotkania o godz. 18:00 w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Bursaki w Krośnie.

Pierwszoligowe siatkarki walczyły w sobotę w Węgrowie z drużyną Nike odnosząc pewne zwycięstwo 3:0 (25:18, 25:21, 25:20). Trzy punkty przywiezione do Krosna pozwoliły awansować w tabeli na 5. pozycję z minimalną stratą do znajdujących się przed Karpatkami zespołów. Karpatki zagrały dobry mecz, były skuteczne i kontrolowały jego przebieg. Dwa pierwsze sety rozpoczynały się od prowadzenia drużyny gospodyń. W pierwszym siatkarki Nike prowadziły już nawet 10:2. Jednak nasz zespół potrafił poukładać swoją grę i szybko dogonił rywalki a następnie przechylał wygraną na swoją korzyść. W trzecim secie Karpatki pewnie kontrolowały wynik spotkania i sięgnęły po zasłużone zwycięstwo. MVP spotkania została nasza przyjmująca Marcelina Gliniecka.

Już w sobotę emocje w Krośnie. Karpatki zmierzą się w hali przy ulicy Bursaki z zespołem beniaminka z Mogilna.