Miasto Szkła Krosno

Hala widowiskowo - sportowa MOSiR Krosno
Bursaki 29, 38-400 Krosno

10.00zł - 20.00zł   KUP BILET

W środę 2 listopada 2022 roku zespół Miasto Szkła Krosna zagra mecz z SKS Starogard Gdański. Początek spotkania o godzinie 17:00.

W minionym sezonie rywalizacja obu ekip zakończyła się remisowo. W meczu inauguracyjny w Krośnie górą byli przyjezdni, wygrywając spotkanie 85:74. W rewanżu Szklany Team wywiózł 2 punkty z Kociewia pokonując gospodarzy 76:72. Jak będzie w obecnym sezonie? Mamy nadzieję podtrzymać zwycięską passę na krośnieńskim parkiecie. Nasz przeciwnik po rozegraniu 6 meczów zgromadził 10 punktów i zajmuje 6 pozycję w ligowej tabeli. Jedno zwycięstwo mniej mają krośnieńscy koszykarze i z 9 punktami ulokowali się na 9 miejscu.

Liderem punktowym naszego rywala jest dobrze znany krośnieńskim Kibicom Filip Małgorzaciak, który występował w naszych barwach w latach 2014-2016 walnie przyczyniając się do awansu naszej drużyny do PLK. Diabelski Team ma w swoich szeregach wielu wartościowych graczy na których nasi obrońcy będą musieli zwrócić uwagę. Są nimi m.in.: rzucający Piotr Lis, mający doświadczenie ekstraligowe środkowy – Jakub Motylewski czy niski skrzydłowy Wojciech Czerlonko, który wrócił na parkiet po ciężkiej kontuzji i rocznej przerwie. Poza wspomnianymi zawodnikami trener Kamil Sadowski ma też utalentowanego Daniela Ziółkowskiego który w każdym meczu zdobywa średnio 8 punktów i doświadczonego niskiego skrzydłowego Damiana Janika .

W trakcie meczu przygotowaliśmy dla naszych Kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł. Mamy nadzieję, że nagroda ufundowana przez salon Pasja Hair & Beauty znajdzie w końcu swojego właściciela. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.