Uzdrowisko Rymanów

Zespół Szkół Mechanicznych - ofertana rok szkolny 2024/2025Cellfast Wilki Krosno - Fogo Unia Leszno

Nowy termin:

Cellfast Wilki Krosno

Stadion MOSiR Krosno
Legionów 1, 38-400 Krosno

5.00zł - 70.00zł   KUP BILET

Mecz żużlowy Cellfast Wilki Krosno - Fogo Unia Leszno odbędzie się w dniu 6 sierpnia 2023 roku o godzinie 16:30 na stadionie żużlowym w Krośnie przy ul. Legionów.

Konfrontacja Cellfast Wilki - Fogo Unia to spotkanie ostatniej już 14. kolejki rundy zasadniczej najmocniejszej żużlowej ligi świata. Goście z Leszna będą chcieli koniecznie wygrać w Krośnie, by uzyskać awans do fazy play-off. "Byki" stawią się na Podkarpaciu w najmocniejszym zestawieniu. O ich sile będą decydować Janusz Kołodziej i Chris Holder.

Szykuje się kapitalne widowisko. Krośnieński zespół zamierza maksymalnie wysoko zawiesić poprzeczkę i utrudnić gościom realizację planu. Cellfast Wilki chcą również zrewanżować się leszczynianom za minimalną porażkę na inaugurację PGE Ekstraligi. Przypomnijmy, że w Lesznie byliśmy bardzo blisko wygranej, ulegając ostatecznie 44:46.

Przed krośnieńską publicznością zaprezentują się m.in. Jason Doyle, Andrzej Lebiediew czy Vaclav Milik. Na pewno na udane występy liczą również krośnieńscy młodzieżowcy na czele z Krzysztofem Sadurskim, Piotrem Świerczem czy wracającym na tor po kontuzji ręki Szymonem Bańdurem.

W sklepie klubowym Cellfast Wilki Krosno na stadionie w Krośnie ruszyła sprzedaż biletów, dostępna jest również ograniczona pula wejściówek numerowanych przypisanych do krzesełek na trybunie odkrytej (w sektorach C, D, E, F, G) oraz miejsc stojących na koronie trybuny wokół pierwszego wirażu i trybuny odkrytej.

W sklepie klubowym dostępne są również bilety nienumerowane na krzesełka wokół drugiego wirażu. Wejściówki nienumerowane do własnego wydruku kupicie również on-line na https://www.kupbilet.pl
Sklep klubowy czynny jest w dni robocze od godz. 9 do 17 (również w najbliższy piątek 9 czerwca). Dodatkowo sklep będzie czynny w najbliższą sobotę 10 czerwca od godz. 10. do 15.

Cennik biletów:
- bilet numerowany (przypisany do krzesełka) sektory C, D – 70 zł
- bilet numerowany (przypisany do krzesełka) sektory E, F, G – 60 zł
- bilet normalny – krzesełka drugi wiraż lub miejsca stojące – 45 zł
- bilet ulgowy (drugi wiraż – dzieci i studenci od 16 do 25 roku życia, emeryci, renciści) – 35 zł
- bilet junior (drugi wiraż – dzieci od 7 do 15 roku życia) – 25 zł
- bilet minijunior (dzieci do 6 roku życia) – 5 zł
- bilet sektor gość (dla kibiców z Torunia) – 50 zł

W kasach stadionu oraz w fan shopach na terenie stadionu dostępne będą również programy zawodów w cenie 20 zł.

 

Cellfast Wilki Krosno - Fogo Unia Leszno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl