Informatyka
CKUCellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp.

-

Cellfast Wilki Krosno

Stadion MOSiR Krosno
Legionów 1, 38-400 Krosno

50.00zł - 80.00

W niedzielę (26 maja) o godzinie 14:00 odbędzie się mecz żużlowy Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp. na stadionie przy Legionów 1 w Krośnie.

- Cellfast Wilki Krosno podejmą Arged Malesę Ostrów Wlkp. Ostrowianie mają ambitne plany i z pewnością chcą włączyć się do walki o najwyższy cel, jakim jest awans do PGE Ekstraligi. Co prawda zaznali już w tym sezonie goryczy porażki, ale sportowa złość i ambicja sprawi, że na krośnieńskim owalu będą chcieli wykrzesać z siebie maksimum możliwości w walce o zwycięstwo do ligowej tabeli i awans do fazy play-off z wysokiego miejsca - mówią organizatorzy.

Cellfast Wilki Krosno zaprezentują się w najmocniejszej obsadzie. Kevlar z wilkiem na piersi przywdzieją Dimitri Berge, Jonas Seifert-Salk i Norbert Krakowiak. Krośnieński team reprezentować będzie również kapitan Vaclav Milik, Patryk Wojdyło, a także zawodnicy formacji młodzieżowej – Piotr Świercz i Szymon Bańdur.

W ekipie gości zobaczymy m.in. Gleba Czugunowa, Chrisa Holdera czy Frederika Jakobsena – zawodników, którzy w przeszłości z sukcesami występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej.

To będzie naprawdę elektryzujące starcie trzymające w napięciu. Otwarcie bram stadionu dla kibiców o godz. 12:00.

 

Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl