PANS
Fiat

MZSP

Budowlanka

ZSP2

Daniel Obajtek

CKU

Starostwo

Mechanik Krosno

Naftówka

Koncert Silent Jester, G-Hud, Antigone

-

Klub Melanż Krosno
Podkarpacka 5A, Krosno

Wstęp wolny

21 Października będzie dniem, w którym Rzeszów dokona inwazji na Krosno! Kobiecym wokalem uraczy was Antigone, solidny, thrashowy wpierdziel zapewni G-Hud, a metalcore'owi wymiatacze SILENT JESTER zmiażdżą was ciężarem. Nie będzie lekko, o tym możemy was zapewnić!

Wjazd -> 8 zł
Start -> 20:00
Zagrają

G-HUD Thrash/Death metal Rzeszów
https://www.facebook.com/G-Hud-747862811954058
Zespół założony został w 2001 roku. Od początku zajmował się graniem ciężkiego metalu i tak zostało do dnia dzisiejszego. W początkowych latach działalności wygrywa przegląd Rzeszowskich zespołów, w którego skład jury wchodził między innymi Grzegorz Skawiński. Na późniejszym etapie działalności zespół skupił się na graniu prób, szlifowaniu utworów i okazjonalnych koncertach. Wynikało to między innymi z problemów personalnych. Około roku 2009 do zespołu na perkusję dochodzi Piotrek. Wspólnie tworzą kolejne piosenki. W 2013 roku do składu zostaje przyjęty Molu(wokal). Działalność zespołu ożywia się, odbywają się pierwsze koncerty nowego składu oraz zostaje nagrana pierwsza pełnometrażowa płyta pt. FIRST BLOOD.Pod koniec 2014 roku do składu zespołu dochodzi Pyzio na stanowisko basisty. W tym składzie zespół koncertuje oraz zaczyna prace nad muzyką na drugą płytę

SILENT JESTER Metalcore Rzeszów
https://www.facebook.com/SilentJesterr
Rzeszowska kapela grająca metalcore, która rozpoczęła działalność na przełomie 2012 i 2013 roku, z iniciatywy basisty Sebastiana Materny i wokalisty Michała Maruta. W niedługim czasie skład powiększył się o perkusistę Filipa Cacha, gitarzystę rytmicznego Adriana Arendowskiego, gitarzysty solowego Radka Kubiszyna oraz drugiego wokalistę Łukasza Obszyńskiego. Od czasu pierwszego występu w maju 2013 zespół regularnie koncertuje w Rzeszowie i okolicach, a w lipcu tego samego roku nagrał debiutanckie demo wypuszczone do sieci. Pomimo zmian w składzie zespołu, nadal nie zaprzestają pracy na nowym materiałem. W swoich tekstach SJ porusza mroczną tematykę fantastyczno-apokaliptyczną z nutą groteski, a ich muzyka zapewnia ciężkie brzmienia oraz dobrą atmosferę zarówno na, jak i pod sceną.

ANTIGONE Rock/Metal Rzeszów
https://www.facebook.com/antigonerzeszow
Zespół powstał w październiku 2014 z inicjatywy Mateusza Matyaszek i Ignacego Rudnickiego, do których dołączyła też wokalistka - Katarzyna Gaweł. W swoim repertuarze, składającym się przede wszystkim z własnych kompozycji, balansuje pomiędzy rockiem alternatywnyn a metalem.
Dwa miesiące po powstaniu i miesiąc po dołączeniu do zespołu basistki - Anny Drajewicz, Antigone pierwszy raz pojawił się przed publicznością, najpierw w Rzeszowie, tuż potem również w Przeworsku i Krośnie.
Zespół do tej pory wystąpił już m.in. z gwiazdami takimi jak BROWN czy 1984.

 

Koncert Silent Jester, G-Hud, Antigone

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl