Michalicki

PANS Krosno

Szkoły Powiatu Krośnieńskiego

ZSM Krosno - Oferta Edukacyjna

Koncert Anny Wyszkoni w Hotelu Nafta Krosno

-

Hotel Nafta Krosno

Hotel "Krosno-Nafta" Krosno
Wojska Polskiego 41, Krosno

60

Jubileuszowa trasa koncertowa „20/20” z okazji 20-lecia działalności artystycznej Anny Wyszkoni zawita do Krosna. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i
wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Solowy Dorobek Płytowy Ani Wyszkoni to albumy ”Pan i Pani” oraz “Życie jest w porządku”. Obydwa uzyskały status podwójnie Platynowych Płyt. Pochodzą z nich przeboje: „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech Ścian”, „Zapytaj mnie o to, Kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie” czy nagrodzony Superjedynką
za przebój roku „Wiem, że jesteś tam”. W 2015 roku Ania Wyszkoni wydała świąteczny album pt. „Kolędy Wielkie” z przebojem „Od nieba do nieba”.

Ania Wyszkoni ma na swoim koncie duety z: Piotrem Cugowskim – utwór tytułowy do film “Syberiada Polska” oraz z Markiem Jackowskim – “Odnajdziemy się”, który promował ostatni solowy album nieżyjącego już lidera Maanamu. Artystka otrzymała za niego Złotą Płytę. W drugiej połowie 2015 roku na radiowych playlistach gościł duet z Michałem Bajorem „Ja kocham Ty kochasz” promujący najnowszy album tego Artysty.

Koncerty Ani Wyszkoni są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii. Artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków. Podczas trasy koncertowej "20/20" Ania wykonuje swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie.

Koncert w Krośnie z okazji jubileuszu 20-to lecia odbędzie się w Hotelu Nafta Krosno.
Dla wszystkich osób posiadających bilety w dniu koncertu hotelowa Restauracja Naftaya przygotowała 10% rabat na kartę menu.

Termin: 8 kwietnia 2016 r.
godzina 18.00.
cena biletu 60 zł.

Sprzedaż biletów i rezerwacje : Recepcja hotelu tel. 13 43 662 12

Ilość miejsc ograniczona!
Szczegóły www.nafta.pl i na facebooku
Serdecznie zapraszamy na koncert!

 

Koncert Anny Wyszkoni w Hotelu Nafta Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl