UP Sanok
Ford

Starostwo

CKU

Naftówka

ZSP2

Budowlanka

Mechanik Krosno

MZSP

Koncert zespołu Alergen

-

K15. Pizzeria
Krakowska 15, Krosno

Wstęp wolny

3 czerwca (piątek)
Godzina: 20.00
Wstęp: przedsprzedaż 20 zł, w dniu koncertu 25 zł.

Już ponad 10 lat na scenie! W 2015 r. zespół ALERGEN obchodził swoje 10 urodziny, z tej okazji do sklepów trafiła druga studyjna płyta zespołu (premiera 20.11.2015 r.)
ALERGEN to krakowski kwartet, który od lat nieprzerwanie funkcjonuje na polskim rynku muzycznym. W świadomości słuchaczy zaistnieli miedzy innymi dzięki świetnym koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jeszcze przed premierą pierwszej płyty ( maj 2014 r.) z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20” Radia Eska. Kolejny kawałek „Gorąca krew” nominowany do Jedynkowego Przeboju Wakacji (2014) Polskiego Radia, obecny na listach przebojów w Polsce, UK oraz USA! W Listopadzie 2015 r. dzięki głosom internautów i Jury konkursu „Zagraj z Gwiazdami”, zespół zagrał w słynnej hali O2 Arena w Londynie razem z Kombii i Ewą Farną.
Od samego początku działalności krakowskiego kwartetu priorytetem było wykonywanie autorskiej muzyki, podpartej energetycznymi, pełnymi przebojowości koncertami. Dlatego przez ostatnie 10 lat zespół Alergen miał przyjemność współpracy scenicznej m.in. z takimi zespołami jak Lady Pank, Perfect, IRA, T-Love, DeMono oraz zagranicznymi takimi jak H-Blockx i Die Toten Hosen.

Skład zespołu:

Paweł Nawrocki - voc, guit
Adrian Górka - guit
Krzysztof Domienik - drums
Krzysztof Ropicki - bass

 

Koncert zespołu Alergen

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl