Karmazyn na szkle - Gra miejska Krosno 2016

-

Krosno

Wstęp wolny

W Krośnie, 29 października 2016 r grupa Blueberrypuddingcake wraz z PWSZ w Krośnie, Geek & Nerd Manufactory i stowarzyszeniem Rynek Krosna. Serce miasta organizuje grę miejską "Karmazyn na szkle". Detektywistyczno - kryminalną opowieść osadzoną w klimacie noir, w której uczestnicy będą mieli okazje wcielić się w prywatnych detektywów rozpracowujących syndykat zbrodni. Zainteresowani uczestnicy po wysłaniu zgłoszenia do organizatorów, w dniu imprezy otrzymują status gracza, zostaną wydelegowani do pracy nad zadaniem, badania poszlak i rozwiązania 300 letniej tajemnicy.

Specjalnie przygotowane wydawnictwa jak mapa, spreparowane dowody i gazeta wydana na potrzebę imprezy wprowadzą ich do rozgrywki, na swojej drodze napotkają aktorów którzy wcielą się w rolę postaci występujących w fabule, których zadaniem jest naprowadzanie graczy na odpowiednie tory scenariusza.

Wydarzenie będzie dziać się w przestrzeni miejskiej, tak że cały krośnieński rynek zamieni się w pole gry do której włączają się okoliczne restauracje, puby, muzea i galerie. Grupy składają się od 2 do 6 osób, podróżujących między aktorami, współpracując muszą liczyć się z czasem gdyż drużyny z najlepszym wynikiem otrzymają nagrody, przekazane przez sponsorów.
Wydarzenie objęte patronatem przez terazKrosno.pl

 

Karmazyn na szkle - Gra miejska Krosno 2016

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl