Krakowski Bank Spółdzielczy

PANS Krosno

Szkoły Powiatu Krośnieńskiego

ZSM Krosno - Oferta Edukacyjna

Wigilia na Rynku dla mieszkańców Krosna

-

Krosno Rynek
Rynek, Krosno

Wstęp wolny

Wigilia na Rynku w Krośnie dla mieszkańców. Impreza z cyklu Rynek Krosna. Świąteczne Serce Miasta.

18 grudnia w niedzielę o godzinie 16.30 odbędzie się „Spotkanie Wigilijne” na krośnieńskim Rynku. Po raz siedemnasty Unia Przedsiębiorczych wraz z Prezydentem Krosna zaprasza wszystkich krośnian do wspólnej kolędy.

Wigilie na rynku stały się już na dobre krośnieńską tradycją. Przez te kilkanaście lat odbywały się podczas niemalże wiosennej aury jak i w dwudziestostopniowym mrozie. Zawsze jednak przy wigilijnym stole ustawionym na krośnieńskim rynku zbierali się tłumnie krośnianie, aby wspólnie połamać się opłatkiem i skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez krośnieńskich gastronomików i restauratorów.

Nie inaczej będzie w tym roku. Swoją obecność na rynku zapowiedziało ponad dwadzieścia firm branży gastronomicznej. Tradycyjnie spotkanie poprowadzą członkowie Unii Przedsiębiorczych wraz z Prezydentem Krosna i kapłanami krośnieńskich parafii. Świąteczny nastrój zapewnią uczniowie Szkoły Muzycznej, którzy zaśpiewają wspólnie z mieszkańcami Krosna najpopularniejsze kolędy, a krośnieński rynek odwiedzi Święty Mikołaj, który spotka się z najmłodszymi krośnianami.

 

Wigilia na Rynku dla mieszkańców Krosna

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl