Kategoria: Kultura, Rozrywka
Data: -
Organizator: K15
Miejsce: K15 Krosno
Adres: Krakowska 15, Krosno
Bilet: 5.00zł - 5.00
Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Kubą Rydkodym z Plecak Wspomnień. Kuba opowie o swojej podróży do Dubaju. Początek godzina 17.00, wstęp 5 zł.

Autostopem do Dubaju to niskobudżetowa podróż przez Bliski Wschód. Pierwszym postojem był Stambuł - tam wjechaliśmy do Azji. Następnie przejechaliśmy stopem całą Turcję. Nie przeszkodziła nam nawet skręcona noga, którą przez dwa tygodnie nosiłem w gipsie. Wreszcie dojechaliśmy do Iranu, gdzie doświadczyliśmy niezwykłej gościnności. Nad Zatoką Perską spróbowaliśmy złapać na stopa statek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. I wiecie co? Udało się! Dojechaliśmy stopem do Dubaju!

Kuba Rydkodym, na co dzień student budownictwa na krakowskiej AGH. W wolnych chwilach podróżnik, zwiedzający świat mimo studenckiego budżetu. Jeździ autostopem, śpi w namiocie, a jego podróże zahaczają nieraz o survival. Miłośnik polskich gór. Kulinarny pasjonat. Amator fotografii i psychologii. Od trzech lat prowadzi bloga Plecak Wspomnień, na którym dzieli się przygodami ze swoich podróży. Jakiś czas temu stworzył listę marzeń i teraz sukcesywnie wykreśla kolejne pozycje, zamieniając marzenia we wspomnieniakanie podróżnicze
Autostopem do Dubaju - Spotkanie podróżnicze

Organizujesz wydarzenie? Chcesz aby informacja pojawiła się na terazKrosno.pl? Napisz na redakcja@terazkrosno.pl

Zobacz wszystkie wydarzenia